فروشگاه اینترنتی بیبی سوییت

فروشگاه اینترنتی بیبی سوییت را گروهی راه اندازی نموده اند که تجربه ای بیش از 40 سال در زمینه لوازم سیسمونی و سایر اقلام نوزاد دارند. هدف ما جلب رضایت مصرف کننده و سهولت در خرید می باشد که تمامی سعی و تجربه خود را با کادر مجرب در راه خدمت به مشتریان گرامی بکار گرفته ایم.
برای اطمینان مشتریان گرامی تمامی اجناس فروشگاه اینترنتی ” بیبی سوییت ” فقط با برندهای معروف در زمینه نوزاد تدارک دیده شده است.
امید است با عنایت شما مشتریان گرامی بتوانیم دامنه فعالیت این فروشگاه را با اتکا به کادر مجرب و کارآزموده با بیش از 40 سال فعالیت در زمینه نوزاد گسترش داده و رضایت شما را حاصل نماییم.
فروشگاه اینترنتی بیبی سوییت بخش های گوناگونی را برای شما تدارک دیده است که در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد ازجمله آموزش به شما اطلاع رسانی خواهد کرد.
بواسطه اینکه لوازم و سیسمونی نوزاد از دامنه بسیار وسیعی برخوردار می باشد سعی کرده ایم بهترین برندها از معتبر ترین شرکت ها در زمینه نوزاد را به مشتریان گرامی معرفی کنیم.
مشتریان گرامی در صورت بروز هرگونه مشکلی میتوانند شکایات خود را به آدرس پست الکترونیک info@baby-sweet.ir یا با شماره تلفن مستقیم 02634301040 یا 09125621678 تماس حاصل فرمایند. آدرس: کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، اشتراکی شمالی، پلاک 11
تمام حقوق مادی ومعنوی این سایت متعلق به آقای غلامرضا بلکل صاحب فروشگاه فیزیکی و اینترنتی سیسمونی بیبی سوییت می باشد.
baby sweet